کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
مطالب پر بازدید
اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

کاتالوگ یکی ابزارهای تبلیغلات و بازاریابی است که میتواند در حیطه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی درباره ی تولیدها و سرویس ها یک کمپانی کاربرد موثری داشته باشد .

catalog printing

کاتالوگ‌ها برگه‌های دارای ارتباط به نیز میباشند که در یک قالب مضاعف جالب و جذاب , فهرستی از تولیدها یا این که سرویس ها را همراه با توضیحات و تعریف اقلام , قیمت‌ها و جزئیات دیگر نظیر تصاویر یا این که لینک‌ها به مشتریان ارائه می دهد . به ابلاغ ساده‌تر این برگه‌های جالب برای اشخاصی که ارائه‌کننده‌ی فرآورده و سرویس ها شما به مشتری میباشند ( به صورت معمول فروشنده یا این که واسطه‌ی فروش ) تحت عنوان یک ابزار تبلیغاتی و تکنیک فروش دوچندان کارآمد , جهت معرفی محتویات جنس , جلب حیث مشتری و در غایت تبدیل وی به خریدار حقیقی هست .

با اعتنا به پباده سازی و چاپی که برای کاتالوگ‌ها در لحاظ گرفته میگردد , قابلیت و امکان به کار گیری از آن ها جهت بازاریابی در صنعت های متفاوت مهیا گشته است . براین اساس بسته به دسته کسب‌ و عمل و تولید ها خویش میتوانید از این کتاب کوچک جهت شناساندن اسم تجاری و سرویس ها خویش به مشتریان , بیشترین سود را ببرید .

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک تکنیک و ابزار تبلیغاتی در فروش

با وجود تحولات عظیمی که در دنیای دیجیتال به‌وجود آمده است , بخش اعظمی از شرکت‌های فرنگی کماکان استعمال از کاتالوگ را تحت عنوان یک سرمایه‌‌گذاری عالی می دانند که در صورت پباده سازی و چاپ درست میتواند باعث به جذب مشتری و فروش بالای تولیدات یا این که سرویس ها آنها گردد . همینطور اکثری از مشتریان , خواستار شناخت بی نقص با تولیدات و سرویس ها کمپانی می‌باشند ; به این ترتیب داشتن یک کاتالوگ دربردارنده داده ها همراه با تصاویر دیدنی در دستانشان می تواند نوعی از شم تعامل با متاع را برای آنان ساخت نماید .

همگی برندها و کسب و شغل های تجاری در پایان درپی یک انگیزه می‌باشند و آن نیز فروش تا بی‌نهایت است . اکنون , چالشی که ممکن است بین صدها کاتالوگ مو جود در بازار تولید شود مبحث جذب مشتری است ; به این مفهوم که یک کاتالوگ بایستی فورا گونه کسب‌ و فعالیت , مزیت رقابتی کالا و جذابیت کافی جهت بازدید را به نمایش بگذارد .

از سمت دیگر در موقعیت اقتصادی روز جاری , مراحل فروش و تامین میزان دارایی کافی جهت بازاریابی و تبلیغات ممکن است مشکلات مشقت را ساخت نمایند . براین اساس داشتن یک کاتالوگ موءثر و موءثر فراوان تاثیرگذار خواهد بود به این دلیل‌که یک کاتالوگ قادر قادر است بدون شک , اسم تجاری شما‌را به مخاطبین مورد نظرتان به‌طور حرفه‌ای معرفی نماید . اکثری معتقدند که کاتالوگ‌ها بخش مهمی از راهکار تعدادی کاناله برای یک اداره بوده و بضاعت و توان ارتقاء فروش تا ۲۹ % را دارا هستند به نحوی که بعضی از سازمان‌ها ابلاغ کردند که به صورت میانگین ۵۹ درصد از فروش خویش را مستقیما به کاتالوگ‌ها متعلق میدانند .

کاتالوگ‌ها در ظاهر شباهت اکثری با بروشورها دارا‌هستند . البته اطلاعاتی که از فرآورده یا این که سرویس ها در کاتالوگ مطرح میگردد نسبت به بروشورها مختصرتر اما توأم با جذابیت و تصاویر باکیفیت‌تری است . مشتری بالقوه در بالا می تواند فهرستی از تولیدها یا این که سرویس ها شما‌را به صورت مختصر در کاتالوگ تماشا کرده و در صورت رغبت برای دستیابی به داده ها جامع‌تر به بروشور خاص آن فرآورده یا این که سرویس ها مراجعه کند . به این ترتیب به دلیل اینکه در مشاهدات نخستین و کلی تولیدات , کاتالوگ‌ها فراوان مورد استعمال قرار میگیرند در مقایسه با بروشورها می‌بایست از ورقه کیفیت بالا بالاتری تهیه و تنظیم گردند .

با همه تفاسیر بیان شده نباید این نکته را فراموش کرد که هزینه پباده سازی و چاپ کاتالوگ ها به عارضه ها گوناگون , بالا خواهد بود . بعضا از این عارضه ها عبارت‌اند از : بالا بودن گرم هر برگ از کاتالوگ و قطور شدن کاغذهای به عمل رفته , طراحی‌های یگانه توأم با تصاویر کیفیت خوب و گیرا , جمع‌بندی برگه‌های پیوسته در قالب یک کتابچه و ...

تعداد بازدید از این مطلب: 428
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 1