کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی  روش های چاپ برچسب و استیکر در خودروها و جنبه های تبلیغاتی آنها
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
مطالب پر بازدید
 روش های چاپ برچسب و استیکر در خودروها و جنبه های تبلیغاتی آنها

برچسب های دستگاه یا برچسب های رها کننده که برای نصب روی دستگاه چاپ می شوند ، از مهمترین ، شناخته شده ترین و محبوب ترین برچسب ها هستند. برخلاف آنچه از نام و ترکیب "برچسب ماشین یا استیکر ماشین" نشان داده می شود ، این برچسب ها ساختارهای تبلیغاتی هستند و همچنین تمام قاب های تبلیغاتی ، قوانین و البته محدودیت های تبلیغاتی در مورد آنها اعمال می شود. car sricker

مشاوران خبره در مجموعه طراحان سام آماده پاسخگویی و مشاوره به شما در زمینه های تبلیغاتی دیگر هم هستند. لایت باکس‌ها هم نوع دیگری از جنبه های تبلیغاتی هستند که میتوانید برای ساخت لایت باکس در تهران با ما تمتس بگیرید.

در کشور ما ، برچسب خودرو عمدتا توسط شرکت های چاپ و بسته بندی ، به ویژه چاپ و بسته بندی مواد غذایی ارائه می شود. به همین دلیل است که می بینیم خرده فروشان و تولیدکنندگان بزرگ بسته بندی مواد غذایی ، صرف نظر از شغل خود ، برچسب خودرو را نیز عرضه و عرضه می کنند. این کارخانه ها و تولیدکنندگان چاپ برچسب از جمله کارگزاران و کارگزارانی هستند که با چاپ برچسب از اندازه گیری ، زیرساخت ، چاپ و مرحله اجرا سروکار دارند. طراحی یکی دیگر از وظایف این کلاس است.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم ، استیکر یکی از ساختارهای تبلیغاتی است. از طرف دیگر ساختارهای تبلیغاتی هریک طراح ، گرافیت ، مدیر هنری و بازاریاب خاص خود را دارند و این دلیل نظارت قانونی و دولتی بر طراحی و چاپ این برچسب ها است.

برای چاپ برچسب مجوز بگیرید

مطابق موارد ذکر شده ، لازم است متقاضی و شخص سفارش دهنده چاپ برچسب مجوزهای لازم را برای چاپ و انتشار برچسب اخذ و اخذ کنند. سازمان زیباسازی پلیس راهور یکی از دو سازمانی است که برای دریافت مجوز چاپ برچسب باید با آن مشورت کرد. این برچسب را می توان برای نصب روی اتومبیل ، اتوبوس ، کامیون و سایر وسایل نقلیه استفاده کرد.

اما نکات مهم در طراحی و چاپ برچسب خودرو

شما می دانید که ماشین شما هر از گاهی نیاز به نظافت و شستشو دارد. از طرف دیگر ، می دانید که به دلیل جنبه تبلیغاتی و عملکرد برچسب ، نمی توان آن را از خودرو جدا کرد و البته چسباندن برچسب روی خودرو نیز هنگام تمیز کردن خودرو چالش هایی را به همراه خواهد داشت. حال سوال این است که چگونه از استیکرها در ماشین استفاده کنیم؟

پاسخ ساده است. اگر به مقاله قبلی بروید ، متوجه می شوید که دوام برچسب یک موضوع مهم است که البته عوامل مختلفی در آن دخیل هستند. یکی از عوامل مهم در دوام برچسب ، جوهر استفاده شده بر روی آن است. در یادداشت قبلی گفتیم که هر چه جوهر بهتر باشد ، ماندگاری بیشتری دارد و البته بهتر و شفاف تر. به همین دلیل ، توصیه می شود در صورت چاپ برای دستگاه برچسب ، از جوهر آمریکایی یا در صورت امکان از نمونه جوهر چینی استفاده نکنید.

در نهایت ، مطمئن شوید که برچسب به درستی و منظم روی بدنه خودرو نصب شده است. همچنین ، اگر نگران این موضوع هستید ، می توانید از شخص دیگری یا تولید کننده برچسب بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. فراموش نکنید که برچسب برای تبلیغ شما استفاده می شود و اگر به درستی نصب نشده باشد یا نقصی در آن وجود داشته باشد ، این تبلیغ برای شما مفید نخواهد بود.

فیلم استیکر ماشین را در اینجا ببینید.

تعداد بازدید از این مطلب: 191
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 1